Hakkımızda

Göcek Sail Charter

Hakkımızda

2015 yılında kurulan şirketimiz Göcek Sail Charter Yatçılık, 2010 yılından beri Yatçılık sektöründeki tecrübelerimizin bir sonucu olarak doğdu. Mavi yolculuğun bir kültür turizmi olduğu bilinciyle ve üst düzey memnuniyet felsefesi üzerine kurulan şirketimizle her yıl yüzlerce misafirimize Türkiye ve Yunanistan kıyılarında unutulmaz tatil anıları sunmaktayız. Bodrum,Marmaris,Göcek.Fethiye Ve Yunan limanlarında her bütçeye uygun teknelerimiz ile kalitemizden ödün vermeden tüm rotalarda hizmet vermekteyiz. İster Yelkenli ve Gulet  kiralama, programlarımız hakkında tüm ayrıntıyı bulabileceğiniz sitemiz ile canlı destek hattımızdan aklınızda kalan soruları sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Geniş tekne portföyümüz ile tüm tatil planlarınızı yapmaya ve tatilinizin huzurlu ve mutlu geçmesini sağlamaya adayız. 

Doğanın sizlere hediyesi; yeşil ve mavinin tüm tonlarının bulunduğu, eşsiz güzellikteki koy ve adalarımızda, evinizdeymiş gibi rahat edebileceğiniz çeşitli tiplerdeki  yatlarımızla , gezintiye var mısınız?.. Gelin güneşin tüm yakıcılığı ile birlikte, ufuk çizgisinden ağır ağır kayboluşunu izlemenin keyfini bir de bizin güvertede tadın..

İŞİMİZ MEMNUNİYETİNİZ.

 

Neden Biz?

Uygun Fiyatlar

Komisyonsuz mavi yolculuk ve kalite hizmeti

Seçkin Tekne Personeli

Haftanın 24 saati bot mesafesindeyiz, şirket sorumlusu haftanın bir günü ziyaret edecektir. Alacağınız hizmet ve servisten memnun olacaksınız.

Dünya Çapında

23 Farklı ülkede 1356 farklı tekne modeli, her yıl 136'dan fazla mavi yolculuk rotası

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Tekne / Gulet Kiralama : Özel Yat Kiralamada; tekne seçimi, tur tarihi, yemek menüsü, tur programı gibi detayların tümü sizin istekleriniz doğrultusunda belirlenir. Deneyimli personelimiz sizin ve grubunuzun memnuniyeti için sadece size özel servis verir. Tekne filomuzda bulunan 2 ila 11 kabinli yatlarımızdan size ve grubunuza en uygun standart ve fiyattaki yatı kendiniz seçebilirsiniz.
Kabin Kiralama : Eğer bir grup oluşturmakta zorluk çekerseniz veya yalnız seyahat etmek isterseniz; Kesin Hareketli haftalık Mavi Yolculuk turlarımızda 1 veya daha çok kabin kiralayabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer misafirlerimizle tanışma imkanı bulursunuz. Kabin Turlarında tura çıkacak yatımızın ismi depar tarihinden 1 gün öncesinde açıklanır, turun başlangıç ve bitiş tarihleri, tur programı, yemek menüleri gibi detaylar önceden belirlenmiş olup bu standartlar dâhilinde yolculuk yapılır.
Özel Tekne / Gulet Kiralama:Türk karasularındaki palamar ücretleri, liman vergileri, yat sigortası, yakıt, tekne çamaşırlarının temizliği, kullanma suyu, transitlog, personel servisi ve teknedeki ekipmanların ücretsiz kullanımı fiyata dâhildir.
Kabin Kiralama: 1 hafta boyunca tam pansiyon konaklama ( kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, 5 çayı- kek, bisküvi servisi ),içme suyu (yemekler sırasında), yakıt, kullanma suyu, personel servisi, yat sigortası, tekne çamaşırları, Türk sularındaki palamar ücretleri, liman vergileri, transitlog fiyata dâhildir.
Özel Tekne / Gulet Kiralama: Yunan karasularındaki liman vergileri ve palamar ücretleri, yemekler, alkollü ve alkolsüz içecekler, kara turları, havaalanı transferleri fiyata dâhil değildir.
Kabin Kiralama: Alkollü ve alkolsüz içecekler, şişe su, kara turları ve havaalanı transferleri fiyata dâhil değildir. İçecekler tekne barından temin edilir.
Göcek Sail Charter olarak sizin için bir ya da daha fazla Yunan Adasını kapsayan tur desinasyonları hazırlayabiliriz. Yunan Adaları'ndaki liman masrafları fiyata dâhil değildir.Tüm misafirlerimizin pasaport ve vizeye ihtiyacı olacaktır.

Kuruluşlar