About Us

Göcek Sail Charter

About Us

Our company Göcek Sail Charter , founded in 2015, was born as a result of our experience in the yachting sector since 2010. bearing in mind that cultural tourism is built on top of the Blue Cruise and satisfaction to our hundreds of guests each year with our company philosophy, we offer unforgettable memories in Turkey and Greece coast. We serve on all routes in Bodrum, Marmaris, Gocek, Fethiye and Greek ports with our boats suitable for every budget without compromising our quality. You can ask questions and get information from our live support line on our website where you can find all the details about our Sailboat and Gulet charter or cabin rental programs with guaranteed departures. We are ready to make all your holiday plans with our wide range of boats and to ensure that your holiday is peaceful and happy. We are happy to see you as blue passengers among us.

Why U.S?

Affordable Prices

Commission-free blue voyage and quality service

Distinguished Boat Staff

We are within the boat distance 24 hours a week, the head of the company will visit one day a week. You will be satisfied with the service and service you will receive.

Worldwide

1356 different boat models in 23 different countries, more than 136 blue cruise routes every year

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Tekne / Gulet Kiralama : Özel Yat Kiralamada; tekne seçimi, tur tarihi, yemek menüsü, tur programı gibi detayların tümü sizin istekleriniz doğrultusunda belirlenir. Deneyimli personelimiz sizin ve grubunuzun memnuniyeti için sadece size özel servis verir. Tekne filomuzda bulunan 2 ila 11 kabinli yatlarımızdan size ve grubunuza en uygun standart ve fiyattaki yatı kendiniz seçebilirsiniz.
Kabin Kiralama : Eğer bir grup oluşturmakta zorluk çekerseniz veya yalnız seyahat etmek isterseniz; Kesin Hareketli haftalık Mavi Yolculuk turlarımızda 1 veya daha çok kabin kiralayabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer misafirlerimizle tanışma imkanı bulursunuz. Kabin Turlarında tura çıkacak yatımızın ismi depar tarihinden 1 gün öncesinde açıklanır, turun başlangıç ve bitiş tarihleri, tur programı, yemek menüleri gibi detaylar önceden belirlenmiş olup bu standartlar dâhilinde yolculuk yapılır.
Özel Tekne / Gulet Kiralama:Türk karasularındaki palamar ücretleri, liman vergileri, yat sigortası, yakıt, tekne çamaşırlarının temizliği, kullanma suyu, transitlog, personel servisi ve teknedeki ekipmanların ücretsiz kullanımı fiyata dâhildir.
Kabin Kiralama: 1 hafta boyunca tam pansiyon konaklama ( kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, 5 çayı- kek, bisküvi servisi ),içme suyu (yemekler sırasında), yakıt, kullanma suyu, personel servisi, yat sigortası, tekne çamaşırları, Türk sularındaki palamar ücretleri, liman vergileri, transitlog fiyata dâhildir.
Özel Tekne / Gulet Kiralama: Yunan karasularındaki liman vergileri ve palamar ücretleri, yemekler, alkollü ve alkolsüz içecekler, kara turları, havaalanı transferleri fiyata dâhil değildir.
Kabin Kiralama: Alkollü ve alkolsüz içecekler, şişe su, kara turları ve havaalanı transferleri fiyata dâhil değildir. İçecekler tekne barından temin edilir.
Göcek Sail Charter olarak sizin için bir ya da daha fazla Yunan Adasını kapsayan tur desinasyonları hazırlayabiliriz. Yunan Adaları'ndaki liman masrafları fiyata dâhil değildir.Tüm misafirlerimizin pasaport ve vizeye ihtiyacı olacaktır.

Kuruluşlar